Westinghouse Servisi

0
788
Westinghouse Servisi
Westinghouse Servisi

Sizler için İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında Westinghouse Servisi destekleri sunacağız. İsteklerinize zamanında tamir hizmetleri iletmek için çalışıyoruz ve değerli firma yetkililerimiz sizlere en kısa zamanda onarım destekleri iletiyoruz.

Westinghouse Servisi

Profesyonel desteklerimizi. Westinghouse Servisi istanbul ili ve ilçelerine özel servis hizmeti vermektedir. Diğer teknik servis hizmeti veren ekiplerden farklı olarak, Westinghouse Servisin bir çağrı merkezi ve bölgesel amana servis ekipleri bulunmaktadır. Bu sayede alacağınız amana servis hizmetinin kayıtları tutulacak ve nereyle, kimle muhattap olduğunuzu net bir şekilde bileceksiniz. Çağrı merkezimizden soru ve sorunlarınız hakkında teknik destek alabilir, arızalarınız için size en yakın olan Amana servis ekibimiz adresinize kısa bir süre içerisinde yönlendirilir.

Profesyonel ekiplerimiz. Westinghouse Servisi diğer servis ekiplerinden ayıran diğer bir özellik ise sunmuş olduğu servis hizmeti akılcı ve kalıcı çözümlerden oluşmaktadır. Bu sayede aynı sorunlarla tekrar tekrar uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bölgesel servis ekiplerimiz sayesinde en hızlı Amana Servis hizmetini sunmaktayız. 25 yıllık tecrübe ve deneyimlerimiz sayesinde sorunlarınız hızlı şekilde akılcı ve kalıcı yollardan çözülecektir. Cihazlarınızın bakım ve temizliğini yaparak Amana cihazlarınızın verimliliklerini ve ömürlerini arttırmak tayız.

Müşteri Memnuniyeti
Westinghouse Servisinin çağrı merkezinden 7/24 soru ve sorunlarınız teknik destek verilir.

Kayıtlı Servis
Westinghouse Servisin vermiş olduğu hizmet bilgisayar ve sistem üzerinde kayıt altındadır.

Bölgesel Özel Servis
Westinghouse Servisin bölgesel servis ekipleri sayesinde en hızlı servis hizmeti sağlanmakta.

Eksiksiz bilgi
Westinghouse Servisin sunmuş olduğu servis hizmetinde hiç bir soru ve sorun kalmaması sağlanır.

25 Yıllık Tecrübe
Westinghouse Servisin bu sektördeki 25 yıllık tecrübesi sayesinde servis kalitesi üst seviyededir.

Aydınlatıcı Bilgi
Westinghouse Servis sunmuş olduğu servis hizmetinden sonra çok önemli kullanım bilgileri vermektedir.