Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

0
950
Türkiye'nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi
Türkiye'nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi

Türkiye’nin İlk Mobil App Davetiye Sistemi Davetiyeler özel günlerde kullanılan çağrı amaçlı ürünlerdir. Şık tasarımları ile kişilere öze olarak üretilir. Çağımızın internet çağı olması nedeniyle artık mobil davetiyelerde çok talep görmektedir. Firma birbirinden şık tasarımları ile mobil davetiye hizmeti sunan bir firmadır. Avrupa’da çok yaygın olan bu sistem ülkemizde yeni yeni gelişmektedir. davetiye hizmeti sunan firma çiftlere özel şık tasarımlar yapar.

davetiye
davetiye

Düğün Davetiyeleri

Düğün Mobil davetiyeleri çiftlere özel olup her çift için farklı olmalıdır. Mobil düğün davetiyelerinde hangi tasarımı istiyorsanız firmaya yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey internet sitesine girerek davetiye modeline karar vermektir. Davetiye tasarımında müşteriye özel tasarımlar yapılmaktadır. Dilerseniz az bir ücret farkı ile özel kapak tasarımına siz karar verebilirsiniz.

Mobil Davetiye Fiyatları

Mobil davetiye fiyatları seçilen tasarıma göre farklılık gösterir. Firma Haziran ayı boyunca sizlere ücretsiz mobil davetiye imkanı sunmaktadır. Sitede var olan ücretsiz mobil davetiye seçeneklerinden seçerek firmaya bildirmeniz yeterli olacaktır. Mobil davetiye işi gereken her işlem davetiye seçimi, dağıtılması firmaya aittir. Mobil davetiyeler Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, baby shower, kutlama, mezuniyet, seminer şirket açılış davetiyesi gibi farklı örnekler kullanılmaktadır. Davetiye seçeneklerine göz atmak ve karar vermek için firma ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

https://happymedya.com/