Teka Ankastre Bakım Kampanyası

0
1803
Teka Ankastre Bakım Kampanyası
Teka Ankastre Bakım Kampanyası

Birçok markada olduğu Gibi Teka markasında ankastre ev aletlerinde bakım kampanyası başlatmış. Tüketicilerin kullandığı Ankastre ocak, davlumbaz, çöp öğütücü ve fırın gibi günlük hayatımızı kolaylaştıran ürünlerde bakım kampanyası yapmakta, Teka Ankastre Bakım Kampanyası 22.03.2018 ile 22.04.2018 Tarihleri arasında gerçekleşecek bu 1 aylık süre içinde bakım talepleri bırakan müşterilere %50 indirimli bakım kampanyası gerçekleştirilecek.

Teka Ankastre Bakım Kampanyası

Peki bu kampanyadan kimler yararlanacak ? Teka ürünleri 4 ve daha üzeri yaşında olan ankastre ürünleri faydalanacak garanti dahilindeki ürünlere yansımayacak bu kampanya ile istediğiniz kadar ev aletlerimizin genel bakımını ve temizliğini yaptırabileceksiniz.

Teka Servisi Hizmetleri veren Şirketin İletişim Bilgileri ve Detaylar.

Sevgili dostlar bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz özellikle ocak ve davlumbaz bakıma muhtaç önemli ev aletlerimiz dendir bunları göz ardı etmeyelim , Bakım demek daha uzun ömürlü kullanım demek. Ürünlerinizi senelerce kullanmak ve sorunsuz ve masrafsız olması için bakım şart.

Bakım kampanyası gerçekleştiren firma servis asia teknik servis şirketidir. bu firma Teka markasına özel tamir hizmetleri vermektedir. Firmanın merkezi İstanbul Ataşehir dedir.  Teka Ankastre Bakım Kampanyası İle ilgili detaylara aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşın

Mail : info@istanbultekaservisi.org

Tel : 0216 469 34 35

Bu arada Teka Servis destekleri konusun dada sizlere her türlü destekleri iletebilmekdeler  18 senelik bir teknik servis şirketi güvenerek ve sorunsuz destekler için iletişime geçebilir ve talep edebilirsiniz. İyi destek her zaman kaliteli firmalardan alınmalıdır…