Sharp Servisi

0
953
Sharp Servisi
Sharp Servisi

Kurumsal Sharp Servisi 0216 469 34 35 ” Bir Dünya Markasını Kesin Sharp Servisi ” Bu marka, dünyadaki tek beyaz eşyadır. Şirketin yönetimi Japonyada Tokyo şehirlerinde yer almaktadır. Başlıca faaliyet alanları endüstri, enerji ve sağlıktır. Dünya çapındaki Sharp ve onun alt şirketleri 2006 yılında 200 ülkede, 500.000 kişide tahmini çalışanı ve 2006 mali yılı satışlarını 87.325 milyar Euro olarak tahmin ediyor. Sharp Yönetim Hüseyin Gelis yerimizi Türkiye`de beyaz eşya ve iklimlendirme hizmetlerini yerine getiriyor, Türkiye’nin en uzak bölgeleri olarak siz değerli müşterilerimize bu günlerde söz konusu cihazlara müdahale. Etmeye devam ediyor. İstanbul Özel Sharp Beyaz Eşya. Klima servisi İletişim: 0532 789 75 07. İstanbul Sharp Servis, elektrikli cihazlarınızın nedenlerini açıklıyor:

Sharp Servisi
Sharp Servisi

Sharp Servisi

1-Beyaz eşya iklimlendirme arızalarında doğru teknisyenlerin müdahalesi önemlidir.
2-Kişisel kullanıcıların hatalarını kullan.
3-Şehir şebekesi Elektrik arızaları cihazı kırmak için kullanılır. Buzdolabınız hiç serinlemiyor.

Çok gürültülü çalışıyor. Üst tarafın alt tarafı serinlemiyor, su akıyor, kapı lastikleri yırtılıyor, sürekli çalışmıyor.

En kısa sürede bizimle irtibata geçiniz. Sharp Servisi en kısa sürede bizimle irtibata geçiniz. İstanbul Sharp Servis Telefonu: 0532 789 75 07

Klimanız soğuyor, ısmıyor, çok gürültülü çalışıyor, su akıyor, kontrol çalışmıyor, çalışırken bir koku var, bakım yapılması gerekiyor.
Bulaşık makinesi çalışmıyorsa, gelmiyor mu? Soketini kontrol et. Kirli çamaşırlar temiz yemekler gelmiyor, sürekli olarak çok fazla tuz tüketiyor, bulaşıkları çiziyor, su akmıyor, su akıyor. Bulaşıklar ıslak kalıyor.

Sharp Buzdolabı Servisi

Sharp servis teknisyeni bir arızadır. Çamaşır makinesinde su akıyor, su sürekli, kazan dönmüyor, ıslak elbiseleri dönmüyor. Çok salıncak gibi yürüyüşler gibi, 0532 789 75 07 İletişim kurabilirsiniz. Biliyorsunuz, İstanbul Hizmet alanları artık İstanbul’un tüm bölgelerini kaplıyor.

İstanbul Anadolu Yakası Saat 17:00 ile 19:00 saatleri arasında çalışan müşterilerimiz için özel bir randevu sunuyoruz. İşlenen cihazda kredi kartı. Bir yıl yedek parça ve işçilik garantisi ile ödeme seçeneği sunuyoruz. Anlayışımızı sürdürmekteyiz. Müşteri güveni müşteri hakkının vizyonunu kucaklayan özel bir İstanbul Sharp Servis idir. Bulaşık makinesinde kullanılan bulaşık makinesi son kullanma tarihine dikkat etmeli. Gelecekte ciddi sorunlar bırakan problemlerle karşılaşırız. İstanbul’da her zaman müşteri olarak bir telefona yakın servis.

Sharp Beyaz Eşya Servisi

S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)
Tüm Ürün Gruplarına Hizmet Veriyor musunuz?
Sharp İstanbul Servisi 4 adet Sharp markasına (Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Klima) sahiptir.

Size nasıl ulaşırım?
7/24 etkin bir çağrı merkezi olan 0216 469 34 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hangi zaman aralıklarında servis yapıyorsunuz?
İstanbul Sharp Servis, pazartesiden cumartesiye 08.00-20.00 saatleri arasında açıktır.

İstanbul’da Hangi Semtler Hizmetini Sunuyorsunuz?
İstanbul’daki tüm ilçelere teknik destek sağlıyoruz. Servis ağı hakkında detaylı bilgi için lütfen çağrı merkezimize başvurun.

Garanti ediyor musunuz İstanbul Sharp Servis tarafından tamir edilen cihazlar 1 Yıllık Garanti kapsamındadır.

İstanbul Sharp Servis İstanbul, İstanbul genelinde sunduğu hizmetlerle kendini sürekli geliştiren özel bir teknik servis şirketidir. Merhaba, İstanbul’da uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Sektörel bazda gelişmeyi ve İstanbul’daki bu gelişmenin bir göstergesi olarak İstanbul. Sharp Hizmetinde en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Beyaz Eşya Uzun yıllardır yaşamış ve teknolojik olarak bir bütün olarak gelişmekte olan klima sektörü, günümüzde birçok marka aracılığıyla.

Tüm dünyada tüketici elektroniği olmaya devam etmektedir. Günümüzde insanlık, işyerinde ve benzeri yerlerde işyerinde seyahat ederken teknoloji kullanımı ile teknolojide önemli değişiklikler yaptı. Bu makalede sizi ilgilendiren teknolojik araç nedir? Beyaz Eşya Teknolojisi. Son elli yılda insanlığın benimsediği ve hayatına kattığı teknolojinin en önemli alt başlığıdır. Sharp Servisi Cihazlarınızın teknik desteğe ihtiyacı olduğunda size yardımcı olmak için buradayız. Cihazınızın teknik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız. Bir servis kaydı oluşturarak İstanbul Sharp Servis. Çağrı Merkezi’ni 0216 469 34 35 numaralı telefondan arayabilir. İstanbul Sharp Servis olarak 7/24 Teknik Destek hizmeti sunuyoruz. Çağrılarımızı Sharp İstanbul Service olarak bekliyor olacağız.

İstanbul Sharp Servis Çağrı Merkezi: 0216 469 34 35. Dünyamız, teknoloji kavramının değişen dünyası ile değişiyor. Tüm dünyadaki hızın hızla sarıldığı elektronik ekipmanın çevresi devam ediyor.

Sektörün en iyileri arasında yer almaya hak kazanan Sharp ürünler, Sharp kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Sharp Servisi müşterilerine teknik tesisler açısından hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Servis). Her zaman müşterilerinin sorunlarına çözüm bulmak için istikrarlı bir şekilde çalışmakta ve bütünsel bir ekip çalışmasıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Sharp Tamir Servisi

Evinizde elektronik cihazınız hakkında teknik desteğe ihtiyacınız varsa, Sharp Servisi kullanıcılarına hizmet veren “0216 469 34 35” çağrı merkezimizi arayabilir, istediğiniz noktaya istediğiniz zaman servis talep edebilirsiniz. İstanbul Sharp Servis Çağrı Merkezi olarak, aramalarınızı bekliyor olacağız.

Sharp İletişim Bilgileri 0216 469 34 35 https://istanbulsharpservisi.org