Servis Asia

0
1560
Servis Asia
Servis Asia

Servis Asia Ataşehirde beyaz eşya ürünlerine tamir hizmetleri veren birçok kurumsal firmaya tamir destekleri veren işinin erbabı bir firma. Olası sorunları acilen giderme noktasında listede birçok markanın da yetkili servisi olarak faaliyetler yürütmektedir.

Servis Asia

Fiyat performans olarak birçok markaya uygun diye tabir edeceğimiz bir servis politikası olan. Güler yüzlü çalışanları ile elinden gelenin en iyisini tamamlamış. Olası sorunlara çok değişik bir yapı ile destekler sunan şirket sizin isteklerinize müdahale ederek uygun fiyatlı sudan ucuz tamir hizmeti sunuyor. Servis Asia Şirketimizde sizin de deneyim alabilmeniz için sadece 40 tl servis ücreti ile destek alın.

Beyaz Eşya Tamiri ve Servisi

Beyaz eşyalarına destek sunmak herkesin bilgisinde olan ve desteğinde olan bir şey değildir. Beyaz eşya servisi için bu linkler deki ve aşağıdaki telefon numaralarında acilen tamirci alabilirsiniz.

Uygun fiyatla Beyaz Eşya Servisi

Her markanın servisi olan bu servis asia şirketi istekleriniz doğrultusunda. Mikro dalga fırın servisi, Çamaşır makinesi servisi, Bulaşık makinesi servisi, Buzdolabı servisi gibi istek ve önerileri yerinde ve olabildiğince hızlıca yapabilen tamirciyiz.

Asia Kimin Şirketi

Servis asia şirketi Nihat Kuru yönetiminde ve Aynı kişinin olan tamir ve onarım şirketidir. Nihat kuru hem Usta Öğretici hemde Ustalık belgesine sahiptir. Bu anlamda firmamız bir çok markaya ve hemen hemen tüm ilçelere beyaz eşya servisi ulaştırmaktayız.

Ustalık desteği vererek elimizden geleni yapıyoruz. Bizde firmamızın en önemli özelliği şirket politikamızda değişen malzemede tam manası ile orijinal parça kullanımı kanıtlar nitelikte ve etkili destekleri ile eski kombinasyonunda işler durumda bırakıyoruz.

Servis Asia Garantili Servis Mi ?

Şirketimiz Tabiki vermiş olduğu hizmetlere garanti vermekte. Değişen malzemelere garanti vererek sorunları çözdükten sonrada oluşan sıkıntıları gidermeye yönelik çalışmalar sunmaktadır. Servis Asia Destekleri için hiç beklemeden tamircimizi ve destek ekibimizle iletişime geçin.

Firmamızda onarım sonrasında verdiğimiz tamir belgesi yanı sıra Garanti belgesi vererek ürünlerinize 1 sene garanti veren bu  şirketten destek alın. Sizin için 1989 yılından beri yanınızdayız.

İletişim bilgilerimiz  Merkez : 0216 540 00 23 – Gsm:  0532 789 75 07