Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

0
1288
Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi
Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Endüstriyel alanlarda kullanılan çamaşır makineleri evlerimizde kullandıklarımıza göre daha büyük kapasitede ve büyük ölçülerde yapılmaktadır. Sürekli gelişen teknoloji sayesinde sanayi tipi çamaşır makinesi modelleri de değişmektedir. Özellikle hizmet sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır. Sanayi tipi çamaşır makinesi modelleri daha çok, oteller, hastaneler, bakım evleri, yurtlar, pansiyonlar, konuk evleri gibi sürekli giriş çıkış yapılan yerlerde kullanılmaktadır. Bu makinelerin en büyük farkı, yıkanacak çamaşır kilolarının çok fazla olması, su ve deterjanı ise daha tasarruflu olarak kullanmasıdır.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi
Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi

Sağladığı Faydalar Sanayi tipi çamaşır makineleri günümüzde birçok marka tarafında üretilmektedir. Bir defada çamaşır yıkama kapasiteleri 60 kg, 80 kg olabilmektedir. Bu işletmeler için büyük bir kolaylıktır ve aynı anda günlük çamaşırların bir defada yıkanmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda işletmelere zaman kazandıracak, su ve enerji tasarrufu sağlamış olacaktır. Sanayi Tipi Çamaşır Makinası  seçimi yaparken, işletmenizin durumuna göre uygun özelliklerde olanı seçmeniz sizlerin işini daha çok kolaylaştıracaktır.

Çamaşır Makinesi Seçimi

Sanayi tipi çamaşır makinesi seçimi yaparken öncelikle kurumunuzun vermiş olduğu hizmet alanına ve kapasitesine göre uygun çamaşır yıkama kapasitesine sahip makine modellerini tercih etmelisiniz. Çamaşır makinesi işletmenizde sürekli olarak çalışacağı için düzenli olarak bakımının yapılması ve kontrol edilmesi gerekir. Seçim yaparken, kurulum ve kurulum sonrası servis imkanı olan markaların tercih edilmesi önemlidir. Her hangi bir arıza durumunda servisin anında size dönüş yapması gerekir. Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Çünkü işletmenizde bir gün çalışmayan bir çamaşır makinesi tüm işlerin aksamasına ve hijyeniğin kaybolmasına neden olacaktır. Bu işletmeniz için itibar kaybı ve zarar demektir. Sanayi tipi çamaşır makineleri kapasitelerine göre 10 kg ile 100 kg kapasite arasında değişmektedir. Daha ekonomik olabilmesi için uygun kapasiteyi belirlemelisiniz.