Regal Servisi

0
616
Regal Servisi
Regal Servisi

Regal Servisi  Vestel’in yan sanayi olan Daha doğrusu yan üretimi olan kaliteli kullanılabilir stabilize ve gerçekten tercih edilir en iyi markalar arasında kendini göstermiş bulunmakta. Bu değerli beyaz eşya Regal özellikle buzdolabı çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi uzun kullanımda ürünlerde sorunsuz bir şekilde arıza yapmadan kullanılır durumda.

Regal Servisi

Kaliteli ve kurumsal anlamda bilinen ve değer verilen Regal Servisi markasının dünyaca ünlü olmama nedeni sadece Türkiye’de satılması gerçekten Vestel kadar kaliteli bir o kadar sağlam ve tasarım açısından da gösterişli Regal markasının sizde de kullanabilirsiniz. Teknik olarak arıza yapmayan Regal İstanbul’da arıza Yapan bütün kullanıcıların Regal tercih edilen değerli evlere yardımcı olarak ürünlerine uygun fiyatlara tamir hizmeti veriyor.

Personel kadromuz Türkiye’de en çok İstanbul Anadolu Yakasında sancaktepe deki şubemizde bulunmakta Eyüp Sultan Mahallesindeki bu Regal şubemizde özellikle sancaktepe sultanbeyli Çekmeköy Çengelköy gibi yakın bölgelere kısa zamanda Regal tamir hizmeti yönlendireceğiz.