Narlıdere Pilates

0
901
pilates
pilates

Pilates özellikle bayanların sıklıkla tercih ettiği önemli bir spor türüdür bu spor hem insanın fiziki aktivitesini sağlaması hem de daha güçlü bir vücuda sahip olmak için düzenli bir şekilde aktivite olarak vücuda uygulanması gereken bir egzersiz türüdür. Kesinlikle bunu bir uzman eşliğinde yapmanız ve iyi bir merkez tarafından koordine edilmesi gerektiğini söylememiz de fayda var. Bir personal trainer bu alanda sizi yönlendirebilir ve uzmanlığı ile sizi daha bilinçli pilates yapmanız için yön verebilir durumda. Sizleri narlıdere’de bulunan pilates spor salonuna başvurmanızı ve bu uzmanlardan pilates eğitimi ve pilates egzersizleri ile alakalı destek almanızı önereceğim. Narlıdere Pilates uzman eğitmenle ve kusursuz salonumuzla sizleri bu merkeze kayıt olmanızı önereceğim.

Narlıdere Reformer Pilates

Narlıdere pilates salonu, 2015 senesinden bu zaman İzmir ilinin Narlıdere’de hizmet sunmaya devam etmektedir. Bu zamanda 2000′ i aşkın bireysel ve grup eğitimleri vermiş uzman bir kurum. Narlıdere pilates stüdyosunda narlıdere reformer pilates
derslerinin yanı sıra 2’li ve 3’lü grup reformer dersleri sunulmaktadır. Bununla beraber, fiziksel sorunları olan ve reformer pilates yapmasında hekimi tarafından herhangi bir sakınca görülmeyen bireylere yönelik pilates derslerimiz gerekli eğitimleri almış eğitmenler tarafından uygulanmaktadır. Ayrıca, trx, cadillac, bosu ve trigger point ekipmanlarını programlarımıza dahil ederek hareket ve egzersiz çeşitliliğini arttırmayı tavsiye etmekteyiz. Sizlerde bu mükemmel merkezden eğitim ve egzersiz desteği alabilirsiniz..

İLETİŞİM

 +90 532 691 53 20
 aysenaktac@gmail.com

Ilıca Mahallesi No 4/A Narlıdere İzmir