Miele Servis Kampanyası

0
1118
Miele Servis Kampanyası
Miele Servis Kampanyası

Birçok beyaz eşya markalı ürün için teknik destek hizmeti verdiğimiz hizmet ve servislerimizde kullanıcı memnuniyetini sağlamak firmamızın en önemli özelliklerinden biridir. Buna ek olarak, Miele markalı ürünlerle ilgili kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmet, markete ait tüm beyaz eşya ve ankastre ürünlerin montajı ve bakımı sağlanmakta, Miele Servisi Kampayası ayrıca satış sonrası teknik hizmet verilmektedir. Miele servisi olarak, kullanıcıların memnuniyeti ve bu doğrultuda ürün satışlarının artırılması firmamız tarafından desteklenen konulardan birisidir.

Miele Servisi Kampanyası

İnternet ağında takip ettikleri ya da internette dolaştıkları markaları almak istedikleri zaman.  Firmamızın karşılaştığı olayları arayan tüm kullanıcıların markasının istenilen modeline dair kullanıcıyı bilgilendirmek ve böylece Servisimizi arayarak marka hakkında bilgi edinin. Miele Servisi Kampayası Ayrıca bir Miele yerleşik servisi olarak, ankastre ürünlere kurulumdan sonra, istenilen pozisyonda kurulum süreci ve hizmetlerin sürekliliği servisimiz tarafından sağlanabilir. Bu nedenle, birçok kullanıcının kullandıktan sonra yakın çevresine önerdiği markalı ürünler, çok yüksek bir satış grafiği çiziyor.

Miele Servis hangi ürünleri sunuyor?

Miele markasına ait tüm beyaz eşya ve ankastre ürünler için teknik servis ve teknik servis hizmeti verebilmektedir. Ayrıca satış sonrası servisimizde de orijinal yedek parçalarımız kullanılmaktadır ve parça garantisi mevcuttur.

Bu durumda, kullanıcı teknik destek hizmeti alırsa, yeniden ele alınmasının engellenmesi ve değişen kısımda değişecek yeni sorunlarda müşterinin kurbanı engellenir.

Hizmetimizin tüm bu hizmetlerine ek olarak. Beyaz eşyadan temin edilen buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların yanı sıra herhangi bir aksama durumunda tamir ve bakım da sağlayabiliriz. Miele Servisi Kampanyası Beyaz eşya, bazı kullanım hatalarından veya üretim hatalarına bağlı olarak sık sık arızalarla karşılaştığımız sorunlardan biridir ve teknik kadro kadromuzla herhangi bir arıza bulmak ve çözüm yolu bulmak için çok çalışıyoruz. Bulaşık makinelerinden beyaz eşyaların, ankastre cihazlarda olduğu gibi çok fazla kusura sahiptir ve bazı durumlarda onarımları sahada temin edilmemektedir.

Miele Servis Kampanyası
Miele Servis Kampanyası

Sıklıkla karşılaştığımız durumlardan biri olan bu gibi durumlarda, firmamızın personelinin taşıdığı beyaz eşya, servisimize ait araçlar ile birlikte ofisimize getirilerek burada onarılmaktadır. Tamirden sonra herhangi bir sıkıntıya yol açmamak için ofisimizde çeşitli atölye çalışmaları yapılmış ve teknik ekibimiz tarafından ürünün çatışmaması ve yaşanan sıkıntıların giderilmesi için tekrar kontrol edilmektedir. Tüm kontroller sağlandıktan sonra, ürün kullanıcı tarafından randevu alınarak teslim edilir ve kurulur. Ayrıca, teslim edilen ürünün yerinde mi çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın tekrar kontrol edilir ve kullanıcıya çalışma durumunda teslim edilir.

Miele Servisi Ne Kadar Güvenlidir?

Hizmetimiz hem müşteri hem de şirketimiz tarafından güvenliğe odaklanmaktadır. Bunu sağlamak için, kullanıcıların taleplerinin randevu sistemi ile karşılanması sağlanır. Bunun önemli nedeni, kullanıcının uygun saati kullanması ve kullanıcının zamanının bu şekilde kaybolmasını engellemesidir. Ayrıca tüm ürünlerimiz garantilidir ve bazı kampanyalarda garanti süresini uzatmak mümkündür. Miele Servisi Kampanyası Şirketimizin güvenlik olarak sağladığı bir diğer konu da. Kullanıcıların taleplerini ve şikayetlerini herhangi bir zamanda e-posta yoluyla iletişim telefonlarıyla gönderebilmelerini sağlamaktır.