Kitap Bastırmak

0
795
Kitap Bastırmak
Kitap Bastırmak

Türkiye’de en seçkin yayın evleri arasında yer alan firma sizlere istediğiniz yaprakta kalitede ve adete göre tercihen Tilki Kitap Yayın evi arayışlarınıza destek sunmak için hizmet vermekte.

Kitap Basımı

Eğer eğitim kitabı yayınlayacak ya da bir roman bunların dışında bir şiir kitabı yayınlayacak sanız tüm sayfa kalınlıklarına uygun kitaplar uygun Bütçe ile basımı alınır Ve İhtiyacınız olan yasal Yayın evi desteklerini firma size sağlamış olur.

Kitap Bastırmak

Sayısız yazarın tercih ettiği yayın evimiz sizlere hizmet veriyor. Yıllarca sorunsuz bir şekilde Solmadan özelliğini kaybetmeden raf ömrünü koruyan kitaplar. Kusursuz bir şekilde basılarak dağıtım aşamasına kadar getirilir. Tüm derleme düzenleme ve içerik konusunda sizlere danışmanlık yapacak firmamızda. İsteğe uygun Vaat ettiğimiz ve anlaşma şartlarını ortak bir kararla belirleyeceğimiz şekilde. Planlama işlemleri tamamlanır, daha sonra basım aşamasını alınan kitaplar siz değerli tüketicilerimize ulaştırılır. Yıllarca yedek bir şekilde yeniden sipariş verebilir, kitaplarımızın İstediğiniz zaman basıma yeniden almayı zamanlayabilirsiniz.

Kitap Bastırmak O değerli eserlerinizi Tilki kitap gücü ile kitap çıkarmak, kitap yayınlamak, kitap basımı, konularında aşağıdaki iletişim bilgilerimizi arayabilir ve  kitap baskı maliyetleri. konusunda fikirler alabilirsiniz.

Kitap Basımı

kitap basımı konusunda bizimle iletişime geçiniz aşağıdaki iletişim bilgilerimizle bizimle kontak kurunuz.

Firma Adı Tilki Kitap
Yetkili Kişi Ahmet Şerif Doğan
Müşteri Hizmetleri 0 553 754 32 38
Telefon 0 850 304 22 03
Fax 0 850 304 22 03
E-Posta iletisim@tilkikitap.com
Adres Meclis Mah, Tilki Kitap Yayınevi, Turan Sokağı, No:36, 34785 Sancaktepe/İstanbul
Posta Kodu 34785