Kayışdağı Mermerci

0
1103
Kayışdağı Mermerci
Kayışdağı Mermerci

Uzman bir yeri hizmet ekibine sahip olan mermer kategorisinde granit kategorisinde İstanbul Anadolu Yakası’nda Kayışdağı Mermerci sayılı mermercilerin sontaş mermer siz değerli müşterilerimizin mermer ihtiyaçları konusunda. Kampanya yapmış bulmakta metrekaresinde yüzde 20’ye Varan indirimler söz konusu bulunmakta.

Eğer sizin de ekran ile alakalı bir mermer merdiven yada balkonla alakalı mermer granit kaplatmak istiyorsanız. Bu Kampanyayı Kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim Kayışdağı mermerci isteklerinizde şirketimizi tercih ederseniz mutlu olursunuz.

Kayışdağı Mermerci

Siz değerli tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı günün yaklaşık 18 saati hizmet vermekteyiz. yerinde ve evinizde ölçüleri alarak, Kayışdağı Mermerci  şaşırmadan ve hata oranını sıfıra indirerek. Kaliteli granit ve mermer döşemeleri yapmaktayız. Granit yer döşemeleri ne metre karelerindeki yüzde yirmi indirimlerimiz. Yaklaşık Haziran ayı sonuna kadar geçerli olacak Eğer siz de Kayış dağı mermer şirketimizden. Profesyonel hizmetleri almak isterseniz hiç pişman olmayacağınız garantisi verebilirim.

Kayışdağı Mermerci
Kayışdağı Mermerci

Bu kampanya sayesinde uzman bir Ehil ekiple gelerek o granit mermerlerin montajlarını sizin evinizde, Herhangi bir yere zarar vermeden toz dumana katmadan uzman güler yüzlü personellerimiz montajını yapsın.

Kayışdağı Mermer

Sizlerin istekleri doğrultusunda istediğiniz ölçülerde mutfak mermerleri balkon mermerleri. Merdiven mermerleri ve evinizin bahçesinde yürüme alanları oluşturmak isterseniz eğer granit mermerlerde.  Kayışdağı Mermerci Bunu mükemmel bir şekilde uyguluyoruz. İş kolumuzda güvenliği çok önem gösteriyoruz Kullanmış olduğumuz granit mermerlerde.  Oldukça kaliteli ve ithal bir ürünlere sahiptir. Tam 10 yıl garantili granit mermerlerimiz kaliteli ve özgün tasarımlar sizin mimari anlayışınıza yakışan derecede görselliğe sahiptir.

Şirket İletişim Bilgileri

Sontaş Mermer Granit

Kayışdağı Mahallesi Uslu Cad. Neriman Sokak N:42

Ataşehir – istanbul

Tel : 0216 364 27 09 – 0535 798 36 31  – 0535 359 83 13

Sontaş Mermer
Sontaş Mermer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here