İnstagramdaki Güvenilir Butikler

0
1342
İnstagramdaki Güvenilir Butikler
İnstagramdaki Güvenilir Butikler

İnstagramdaki Güvenilir Butikler  İnternet günümüzde gittikçe çok önemli bir yere sahip olmaya başlıyor. İnternet üzerinden yapamayacağınız şeyler artık iyice kısıtlanmış durumda. Araba alış-satış, elektronik cihazlar, müzik aletleri, ev gibi daha yüzlerce ve binlerce ihtiyacınızı internet üzerinden karşılayabilmeniz için çok büyük bir kolaylık. Ne kadar kolay olsa da çoğu insan İnternet üzerinden alışveriş yapmadan önce dolandırılma korkusu ile yapacağı işlemlerden vazgeçiyor ama televizyonda ve sosyal medyalardan karşısına çıkan reklamlardan ve müşteri yorumlarını okuduktan sonra satın alma işlemlerini daha rahat ve güvenilir bir şekilde yapıyor.

İnstagramdaki Güvenilir Butikler

Artık birçok kişi ve firma sosyal medya hesabı ile artık İnternet üzerinden kendi reklamlarını ve kendi ürünlerini kolayca satışa sunuyor. İnstagramdaki Güvenilir Butikler Ben durum diğer büyük sitelere nazaran daha tehlikeli ve güvenme konusunda biraz daha dikkatli olunması gereken bir mecra çünkü sadece açıklama kısmına yazdıkları bilgiler ve paylaştıkları fotoğraflar ile kimin yönettiği bilinmeyen sayfalardan, hiç araştırılma yapılmadan bir şeyler almak pek akla yatan bir durum değil.

İnstagram üzerinden bir şeyler almak isteyip güvenemeyen arkadaşlara bir kaç güvenilir hesap söyleyeceğim. Birçok kişinin düzenli olarak gereksinimlerini karşıladığı bu sayfaları takip edip güvenilir bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

gonul_butigim

Yaklaşık 54 Bin takipçisi olan gönül butiğim sizlere kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunacak. Sizlerde alışveriş yaparken güvenebileceğiniz, Mükemmel bir butik. https://instagram.com/gonul_butigim

İnstagramdaki Güvenilir Butikler
İnstagramdaki Güvenilir Butikler

Sentetiksezarkadikoy

Yaklaşık 70 bin takipçisi olan İstanbul’un en büyük işletme sayfalarından biri olan Sentetik Sezar, İstanbul içi 3 şubesinden de istediğiniz tarzda butik kıyafetler satın alabilir ve birçok ödeme seçeneği ile güvenilir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Ronesansvintage

Bu güzel vintage sayfası İzmir’de olup sosyal medya üzerinden güvenilir sipariş için yeni adresiniz olacaktır. Kaliteli ve vintage ürünler satan bu hesap 60 TL ve üzeri alımlarda ücretsiz kargo fırsatı sunuyor. Ayrıca havale/EFT seçeneği mevcut olup beğendiğiniz ürünlerde indirip talep etmeniz durumunda sizleri mutlu edecek indirimleri ile güvenilirliğini arttırıyor.