İndesit Servisi

0
711
İndesit Servisi
İndesit Servisi

Teknik olarak sizlere yardımcı olmak için İstanbul’da İndesit Servisi hizmetleri sunuyoruz İndesit biliyorsunuz Ariston markasının yan kuruluşudur ama maalesef 2018. Aralık ayında Türkiye’den çekilme kararı alan İndesit Ariston Hotpoint grubu ve bu gruba ait olan ve Whirlpool markasının maalesef yetkili servis hizmeti. Türkiye’de artık bulunmamakta. Aynı zamanda ürünlerin de satışını kaldırıldığı marka grubu tam anlamıyla kullanıcıların sıkıntıya düşmesini Sağlamamak için elinden geleni yapmaktadır. O açıdan Biz özel servisler yetkili servis potansiyelinde sizlere kaliteli ve aynı gün içerisinde orijinal parça ile tamir desteği hizmet sunuyoruz .

İndesit Servisi

alışılagelmiş tamir desteklerini unutun ihtiyacı nedenli yaklaşım sergilediği bizi çok iyi biliyoruz. Usta ve usta öğretici kadromuzla ürünlerinizin tamiratını yerinde evinizde sağlıyoruz stabil çalışan bir buzdolabınız ya da.

Sorunsuz çalışıyor gibi bir bulaşık makineniz mi var ne olursa olsun En az 2 yılda bir teknik servis kadromuzda bir personel isteyerek kontrol ettirmeniz de ve ürünlerinize bakım yaptırmanız da fayda olacak. İstanbul Anadolu Yakası’nda Ataşehir Kadıköy Kartal Maltepe Kozyatağı Erenköy Göztepe Üsküdar Libadiye Çengelköy Çekmeköy Sancaktepe Sultanbeyli Şile Riva bölgelerine kadar. Indesit markası için İndesit Servisi hizmeti sunuyoruz