Goldstar Servisi

0
707
Goldstar Servisi
Goldstar Servisi

Bölgede bulunan Goldstar Servisi ev aletleri için tamir hizmeti veriyoruz. 10 yılı aşkın bir süredir hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız, tüm arızaları donanımlı araç ve uzman personel ile gidermektedir. Kaliteli onarım hizmeti isteyen Goldstar kullanıcıları, tüm teknik problemler için bizi arayabilirler. Hizmet sektörünün en ileri şirketlerinden biri olan firmamız, deneyimli kadrosu ile tüm yeni cihazları yerinde tamir etmektedir.

Goldstar Bulaşık Yıkama Servisi Eğer bulaşık makineniz boşalırsa, temiz bir yıkayınız ya da akan su kullanıyorsanız, tamir ve bakım için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Goldstar bulaşık makinesi, firmamızın tüm arızalarına çözüm üreten 1 yıllık garati vermektedir. Garantili kaliteli bulaşık makinesinin onarımı için şubemizi arayın. Gün boyunca Kartal’ın tüm bölgelerine geliyoruz. Bulaşık makineniz için değiştirilmesi gereken tüm parçalar için 1 yıl garanti veriyoruz.

Goldstar Servisi

Goldstar Buzdolabı Servisi Goldstar buzdolabınızın tüm problemlerini çözüyoruz. Firmamız, donanımlı servis araçlarımız ve profesyonel kadromuz ile tüm problemlere pratik çözümler üretmektedir. Kompresörün en uzun süren işlemlerinden biri, nakliye gerçekleştirmiyoruz.

Hizmetimiz, İstanbul’un Anadolu yakasındaki en gelişmiş ilçelerden biri olan İstanbul’un ilçe merkezinde yer almaktadır. Firmamız, Goldstar Servisi beyaz eşya cihazları için özel teknik servis hizmeti vermekte ve yerinde yaşanan problemlere çözüm üretmektedir.

Firmamız sektörün en gelişmiş tamir atölyelerinden birine sahiptir ve tüm Goldstar modelleri için orijinal yedek parçalara sahiptir. Profesyonel teknisyen kadrosuyla, beyaz eşyaların yerinde ve garantili bir şekilde tamir edilmesine imkan tanır. Goldstar Hizmeti, istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezi ile aynı günü size sağlar.

Goldstar İletişim Bilgilerimiz 0216 469 34 35 https://istanbulgoldstarservisi.org