Endüstriyel Mutfak Servisi

0
661
Endüstriyel Mutfak
Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel Mutfak Servisi Endüstriyel alanlarda kullanılan çamaşır makineleri evlerimizde kullandığımızdan daha büyük ve daha büyük boyutlarda üretilmektedir. Sürekli gelişen teknoloji sayesinde endüstriyel çamaşır makinesi modelleri de değişiyor. Endüstriyel Mutfak Servisi Esas olarak hizmet sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlar tarafından kullanılır. Endüstriyel çamaşır makineleri çoğunlukla otellerde, hastanelerde, bakım evlerinde, yatakhanelerde, pansiyonlarda, konukevlerinde vs. kullanılır. Bu makinelerin en büyük farkı, yıkanacak çamaşırların ağırlığının çok yüksek olması ve su ve deterjanın daha fazla kullanılmasıdır. verimli.

Endüstriyel Mutfak Servisi

Yararları Endüstriyel çamaşır makineleri bugün birçok marka tarafından üretilmektedir. Bir seferde çamaşır yıkama kapasitesi 60 kg, 80 kg olabilir. Bu işletmeler için büyük kolaylık sağlar ve aynı zamanda günlük çamaşırların aynı anda yıkanmasına izin verir. Endüstriyel Mutfak Servisi Aynı zamanda zaman kazandıracak ve su ve enerji tasarrufu sağlayacaktır. Endüstriyel bir çamaşır makinesi seçerken, işinizin durumuna göre doğru olanları seçmeniz kolaylaşacaktır.

Endüstriyel Servisi

Endüstriyel bir çamaşır makinesi seçerken, servis alanına ve kurumunuzun kapasitesine göre uygun yıkama kapasitesine sahip makine modellerini seçmelisiniz. Çamaşır makinesi kuruluşunuzda sürekli çalışacağından, düzenli olarak bakım ve kontrol edilmelidir. Seçim yaparken, montajlı ve montaj sonrası hizmetleri seçmek önemlidir. Bir arıza durumunda, servis derhal size geri dönmelidir. Endüstriyel Servisi Çünkü işinizde bir gün çalışmayan bir çamaşır makinesi tüm işlerin kaybolmasına ve hijyenin kaybedilmesine neden olacaktır. Bu, işiniz için itibar kaybı ve itibar kaybı anlamına gelir.

Endüstriyel çamaşır makineleri kapasitelerine göre 10 kg ile 100 kg arasında değişmektedir. Daha ekonomik olması için uygun kapasiteyi belirlemelisiniz. Endüstriyel Mutfak Servisi destekleri alabilirsiniz.