Buzdolabı Bakım Kampanyası

0
1340
Buzdolabı Bakım Kampanyası
Buzdolabı Bakım Kampanyası

yaz geliyor buz dolaplarımız hararet yapabilir bir anda durduk yere arızalar çıkartabilir sizleri bir hayli zor duruma düşürebilir ve gıdalarınızı bozabilir.

Evet Sevgili dostlar neden bahsediyorum tabii ki buz dolaplarından buz dolaplarına Yaz ayları gelmeden sıcaklar bastırmadan genel bir bakım yaptırmak şart.  Özellikle cam kenarına yakın buz dolapları çok fazla ısınmadan kaynaklı buzdolabının kompresör ünde hararet dediğimiz ısınmaya yol açıyor.  Buzdolabı Bakım Kampanyası Bu ısınmayı en aza indirmeye çalışan fan motoru çok fazla çalıştığı için tozdan ve pislikten arıza yapabiliyor.

Buzdolabı Bakım Kampanyası

Yazımızda sizlere bahsettiğimiz buzdolabı bakım kampanyası ; Bu kampanya çerçevesinde buzdolabınızın gaz oranı ölçülüyor. Eğer gaz azsa gaz ekleniyor, gerekli kompresör basınçları ayarlanıyor.  Buzdolabınızın kompresörü ne etrafındaki filtreler dirayer dediğimiz parçalar değişiyor. Buzdolabı Bakım Kampanyası Aynı zamanda buzdolabınızda genel anlamda bir göz atılıyor. Bu kampanyaya katılabilmek için aşağıdaki telefon numaralarından müşteri hizmetlerini arayarak, Adınızı yazdırmanız adres bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacak.

2018 Buzdolabı Kampanyası Ne zamana Kadar Sürecek

Ey sevgili buzdolabı kullanıcıları evlerimizde sıklıkla kullanmış olduğunuz ve bizim vazgeçilmez eve adetlerimizden. Buz dolaplarının bakım kampanyası. Temmuz ayının 15’ine kadar devam edecek, ve bu kampanyaya katılabilmek için sadece arayıp randevu alıyorsunuz.  Başka yapmanız gereken hiçbir şey yok.

Buzdolabı Bakım Fiyatları Nekadar

buzdolabınızda yaklaşık 11 adet aksesuar ve yedek parçaların kontrolü ve işçilik dahil sadece temmuz ayın 15’ine kadar geçerli olacak bakım kampanyası fiyatı sadece 145 TL istediğiniz zaman arayıp kampanya katılabilirsiniz kampanya koşulları arızalı olmayan bakıma ihtiyacı olan buz dolapları için geçerlidir.