Bursa Bosch Beyaz Eşya Servisi

0
106

Bursa Bosch Beyaz Eşya Servisi Firmamız sektörünün gelişimi ve müşterilerinin mağduriyetini önleyerek sektöründe her zaman katkı sağlayan önemli bir konumda yer almaktadır. Yaptığı hizmetler ile müşterilerinin memnuniyetine önem veren ve sürekli olarak personellerinin gelişimine önem veren firmamız yenilikçi, dinamik ve disiplin yapısı ile uzun yıllardır sektöründe istikrarlı bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamız Bursa Bosch Servisi olarak kalitenin adresidir. Kaliteli çalışmayı hayat felsefesi haline getiren, teknolojik anlamdaki gelişmeleri takip eden, proaktif müşteri bildirim, öneri ve şikayetlerine önem veren ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda hizmet veren firmamız her zaman kendini geliştirmeye yönelik hizmetler sağlamaktadır. Dünyanın en büyük markaları ile hizmetlerini sürdüren firmamız sizlere her zaman garanti kapsamında hizmet vermektedir.

Bursa Bosch Beyaz Eşya Servis

Bosch Beyaz Eşya Tamiri, Bakım ve Onarımı, Parça Değişimi, Beyaz Eşya ve Parça Satışı Hizmetleri

Bosch beyaz eşya tamiri; Firmamız beyaz eşya tamiri konusunda sizlere aynı gün hizmet olanağı sunmaktadır. Bu hizmetleri uygun fiyatlara yüksek kalitede sunan firmamız her zaman pratik çözümleri ve sizlere sunduğu benzersiz hizmetler koşulları ile çalışmalarını sürdürür. Salgın döneminden dolayı firmamız riskli bulduğu için beyaz eşyalarınızı evinizde onarmak yerine işletmemizde onarıp sizlere taahhüt verilen günlerde teslim etmektedir. Biz Bosch beyaz eşya servisi olarak sizlere eşsiz hizmetler sunmaya devam ediyor ve hizmetlerimizden memnun kalacağınız garantisini veriyoruz.

Bursa Bosch Kombi Servisi

Bosch Beyaz Eşya Bakım ve Onarımı; Firmamız beyaz eşya bakım ve onarımı konusunda her zaman müşterilerini doğru bilgiler ve doğru hizmetler ile olanak sağlar. Bizler Bosch beyaz eşya servisi olarak sizlere beyaz eşyalarınız konusundaki bakımların nasıl yapılması gerektiğini en doğru şekilde anlatıyoruz. Beyaz eşyalar profesyonel anlamda bakıma sürekli ihtiyaç duymayan eşyalar olsa da ev şartlarında temizlik ve bakımlarının düzgün yapılması ve düzenli kullanılmaları beyaz eşyaların ömrünü uzatır. Sizlere tavsiyemiz beyaz eşyalarınızın temizliği konusunda hassas olmanızdır. Örneğin derin dondurucunuz 20 kilogram ürün alıyorsa siz 40 kilogram ürünle doldurursanız. Derin dondurucunuz belli bir süre sonra bu ürünleri dondurmaz ve dondurma sistemi bozulur ve bu durum size maliyet çıkarır bu yüzden kullanım konusunda dikkat etmelisiniz.

Bosch Beyaz Eşya Parça değişimi; Firmamız parça değişimi konusunda oldukça dikkatli hareket ederek sizlere bu konuda verdiği hizmetler kapsamında en kaliteli parçalar ile değişim olanağı sağlar. Firmamız orijinal parçalar kullanarak gerekli gördüğü durumda parça değişimi yapar. Firmamız Bosch beyaz eşya servisi olarak en kaliteli parçalar ile hizmetinizdedir. Bu hizmetlerin 1 yıla kadar garantisini sunmaktayız. Bir yıl içerisinde herhangi bir arıza ve parçalarla alakalı bir tamir söz konusu olduğunda sizlere garanti kapsamında ücretsiz hizmet olanağı sunuyoruz. Ayrıca parça satışı yaparak sizleri bu hizmetimizden mahrum bırakmıyoruz. Parça satışlarımız uygun fiyatlar ve garanti kapsamında yapılmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetleri en uygun fiyatlara ve yüksek kalitede sunuyoruz. Ayrıca sizlere en kaliteli beyaz eşya satışını yapıyor ve fiyatlandırma konusunda taksit seçeneklerimiz ile sizlere ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Firmamızın COVİD19 Tedbirleri

Covid19 virüsünün can sıktığı salgın döneminde firmamız hem devletimizin hem sağlık çalışanlarımızın hem de müşterilerinin yanındadır. Sizleri risk altına koymadan hizmetlerimizi sağlık çerçevesinde yapıyor ve sizler için hizmet edecek olan personellerimizin sağlık taraması ve testlerden geçerek geldiğinizi bilmenizi istiyor ve bu konuda içinizin rahat olması gerektiğini söylüyoruz. Firmamız sizlere hizmet ederken çalışmalarımızı yaptığımız ekipman ve aletleri rutin olarak her çalışma öncesinde ve sonrasında dezenfekte ederek sizlerin sağlıklarını risk altına koymadan her türlü tedbiri almaktadır.