Bim Volta Elektrikli Bisiklet

0
7747
Bim Volta Elektrikli Bisiklet
Bim Volta Elektrikli Bisiklet

29 Haziran 2018 Tarihinden bu hafta gelecek olan Bim Volta Elektrikli Bisiklet, tüm dükkanlarda posterlerde görülüyor. Bim Elektrikli Bisiklet olarak ilk kere satışa sunacağı Elektrikli bisiklet seçimini Volta markasına güvenmiş. Afişinde 150kg. Taşıma kapasitesi olduğu 54 km yol gidebildi benzer biçimde çarpıcı bilgileri bulunan bu modelde Gencel özellikler ve detaylı yazımız aşağıdadır.

Bim Volta Elektrikli Bisiklet

Bim Volta Elektrikli Bisiklet esasen piyasada mevcut, hatta mevcut ürünlerin katalogları mevcuttur. Volta elektrikli bisiklet, gene Bim Aktüel 29 Haziran 2018 kataloglarında bulundu. Elektrikli bisiklet ürününün bilgilerini ulaşmadan önce yapacağımız bir hatırlatma. Bu elektrikli arabayı nasıl aldın? 29 Haziran 2018 Volta elektrikli bisikletle satılacak ve Bim şubesi 1 adet kullanıyor. Bim Market kapı ile satışa sunulacak 6 taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Bim Volta Elektrikli Bisiklet
Bim Volta Elektrikli Bisiklet

İlk olarak, motorun tırmanma hızı ve 235 W tırmanma gücü% 17’dir. Fiyat ve kalite, o denli da kötü olmayan bir motor gücüne sahiptir.

Volta Elektrikli Bisiklet

Ev 48V 14 Ah batarya ile donatılmıştır. Daha azca şarj ile çok uzun gezi edebilir. Genel olarak bu konuyla çok popüler.

Elektrikli bisikletin maksimum hızını beklerseniz, elektrikli bisiklet mesafesi 25 km / s’dir. Yavaşça ve dikkatlice gitmek için en iyi yoldan gidebilirsin.

Düzgüsel bir bisiklet sürüşüyle, pedallar şarjın sonlanmış olduği yerlerde ağır pedallar için kullanılabilir ve bu da masanın üzerinde çok fazla aşınmaya niçin olabilir.

Ne kadar Volta Elektrikli Bisiklet Şarj Süresi bulunduğunu soruyorsanız, elektrikli bisikletinizi maksimum 6 ila 8 saat şarj edebilirsiniz.

Ürün takılarına erişeceksiniz sepetin arkasına varırsınız.

Dipnot: Bim Volta Elektrikli Bisiklet 29 Haziran 2018’de Bim Marketlerde sadece bimlerde bulabileceksiniz.

Bim Volta Elektrikli Bisiklet
Bim Volta Elektrikli Bisiklet

Bim Volta Elektrikli Bisiklet

Şehirlerde ulaşımı kolaylaştırmak adına elektrikli bisikletler elektrikli motosikletler hem ekonomik olarak hem trafikte çok fazla kalmamızı sağlayan araçlar geliştirildiği özellikle son 5 yıldır değişik tasarımlarda ulaşım araçlarına rastlıyoruz. Volta elektrikli bisiklet oldukça ekonomik hem fiyatı itibariyle hem tasarımı görünüşü itibariyle gayet zarif durmakta işe okula ya da gitmek istediğimiz herhangi bir yere toplu taşımalardan daha çabuk ulaşabileceğinizi kanıtlar nitelikte. Sizlerde bu tarz ulaşım araçlarını tercih edebilir ve ulaşımda ekonomiyi ve zaman ekonomisini yakalayabilirsiniz. Tercih etmeden önce BİM mağazalarından siz değerli tüketicilere uygun fiyatlara sunulan bu önemli ulaşım aracına Sahip olmayı düşünün. Profesyonel olmakla birlikte sağlam alt yapısı ve kullanılan elektronik aksamının kalitesi kanıtlanmış bir marka Bim Volta Elektrikli Bisiklet her zaman tercih edilen marketlerde siz değerli tüketicilerin beğenisine sunuluyor.